Menu
Veliki uspjeh natjecatelja na 53. Utrci grada Varaždinskih Toplica

• 28.09.2024
  • ZŠUG Varaždinske Toplice

Na stadionu NK Mladost u Varaždinskim Toplicama, 27. rujna 2024., održana je 53. Utrka grada Varaždinskih Toplica. Ova tradicionalna sportska manifestacija, koja okuplja natjecatelje različitih uzrasta, ponovno je privukla velik broj sudionika i gledatelja. Utrke su protekle u sportskom duhu, a natjecatelji su dali sve od sebe na različitim stazama, prilagođenim njihovim dobnim skupinama.

U kategorijama za najmlađe, među jasličarima (1-2 godine) najbrži su bili Fran Škrlec i Dina Denžić, dok je Zara Balažinec osvojila prvo mjesto među djecom od 2-3 godine. Pobjednik u kategoriji dječaka od 3-4 godine bio je Niko Novak, a kod starijih dobnih skupina (4-7 godina) briljirali su Lovro Zadravec i Vita Valjak.

Rekreativne utrke također su bile izuzetno napete, a u konkurenciji žena na stazi dugoj 1700 metara pobjedu je odnijela Iva Plišo, dok je u muškoj konkurenciji na stazi od 3200 metara slavio Matej Hokman.

Osnovnoškolci su pokazali izniman talent, a među najmlađim učenicima, Veronika Keleminec i Aleksandar Črnelec osvojili su prva mjesta u svojim kategorijama. Tena Kalničanec i Erik Međimurec bili su najbolji među učenicima 3. i 4. razreda, dok su Jana Škrlec i Marin Kučina dominirali u najstarijim razredima.

Ova utrka još jednom je potvrdila kako Varaždinske Toplice njeguju sportski duh te motiviraju mlade i odrasle na bavljenje sportom.